Моб.: +38 099 029-98-42, +38 067 417-41-08

Нікопольска міська громадська спортивно-оздоровча організація інвалідів "Аква"

Новини

Кубок Севастополя з параолімпійської гри "бочча"

sevas kubokШановні друзі!

З 25 по 29 травня у м Севастополі проходив відкритий Кубок Севастополя параолімпійської гри "бочча".
Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату змагалися по декількох категоріях відповідно до правил і норм міжнародної федерації BISFed.
Україну представляли спортсмени з міст Полтава, Комсомольська, Жовтих Вод і міста Нікополь.

Нікополь представляв наш друг, активний спортсмен по бочче Андрій Мороз. За підсумками змагань Андрій у своєму класі НД 2 зайняв перше місце, вигравши у Російської та Севастопольської команд. У групових іграх наші спортсмени посіли третє місце і отримали бронзові медалі.
Ми щиро вітаємо Андрія Мороза з перемогою!
Так само вітаємо наших земляків з Жовтих Вод Артема Колінько, що зайняв перше місце в класі НД 4 і Валерій Мірошниченко з міста Комсомольська посів третє місце в класі НД 1.
Бажаємо спортсменам подальшого підкорення спортивних вершин, а так само впевнених і красивих перемог.