Моб.: +38 099 029-98-42, +38 067 417-41-08
E-mail: sooi@ua.fm

Нікопольска міська громадська спортивно-оздоровча організація інвалідів "Аква"

ЗМІ про нас

На чемпіонаті України з бочча спортсмени клубу «Аква» отримали 8 медалей вищого гатунку

001VII Чемпіонат України з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату завершився для учасників нікопольської спортивно-оздоровчої організації інвалідів «Аква» плідними результатами.

Як повідомив журналістам Нікополь.Сity тренер Антон Сєров. спортсмени вже повертаються додому зі своїми почесними нагородами.

Участь у змаганнях, які проходили з 24 по 29 квітня 2021 року в Одесі, брали понад 100 спортсменів з різних областей України: Львівської, Івано-Франківської, Полтавської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернігівської, Черкаської, Закарпатської, Волинської, Одеської, Київської та Донецької.

Дніпропетровщину гідно представляли спортсмени «Акви», які посіли призові місця. Так, в індивідуальній категорії ВС1 Олександр Кривошта зайняв почесне 3 місце. В індивідуальній категорії ВС2 срібло завоював Іван Масляй. В індивідуальній категорії ВС4 золото отримав Андрій Окулов, срібло у Артема Колінько із Жовтих Вод, бронзу в цій же категорії отримав Борис Магда із Дніпра.

В парній категорії ВС4 перше місце вибороли Андрій Окулов та Борис Магда, друге місце в цій же категорії за Артемом Колінько та Іваном Мельником.

В командній категорії ВС1/ВС2 переможне золото у Андрія Мороза, Олександра Кривошти, Івана Місляя та Аліма Кравченко.

Джерело: NIKOPOL.CITY