Україна, 53211, Дніпропетровська обл.,
м. Нікополь, вул. Комсомольська, 9
Тел./факс: +38 05662 5-15-17, 5-05-17
Моб.: +38 099 029-98-42, +38 067 417-41-08
E-mail: sooi@ua.fm

Нікопольска міська громадська спортивно-оздоровча організація інвалідів "Аква"

ЗМІ про нас

У Нікополі відкрилась столярна майстерня для зайнятості людей з інвалідністю

001В листопаді 2020 р. стартував ще один проєкт–учасник програми "Жити на рівних" – "Майстерня – Ігри, що змінюють".
@Деревянные игры передбачає створення столярної майстерні для організації зайнятості людей з інвалідністю на базі ГО "Аква" в Нікополі.

Це перше соціальне підприємство в місті, яке орієнтоване на працевлаштування людей з інвалідністю. Ініціатори проєкту хочуть зламати стереотипи сприйняття людей з вадами здоров’я як недієздатних осіб.
Хлопці планують виготовляти й продавати дерев'яні ігри та різноманітні креативні вироби з дерева. Зараз іде закупка інструментів, і 2️⃣ майстри вже розпочали роботу.
Підприємство відкрилось наприкінці року. І після анонсу діяльності у соціальних мережах побачили великий попит на новорічні сувеніри, декор для кімнат. Перший досвід показав - під свята потрібно готуватись та виробляти святкові товари для продажу. В передноворічний період особливою популярністю користуються декоративні годівнички та ялинки. 

Антон Серов, голова ГО "Аква" ділиться першими враженнями:

"Столяри та менеджери, які працевлаштовані на підприємстві, з задоволенням йдуть працювати. Ми спостерігаємо і бачимо, що робітники почали творчо мислити, в них з’явились креативні ідеї, щодо розвитку підприємства. Вони отримали свої перші винагороди за працю, що дуже надихає на подальший успішний розвиток".
"Майстерня - Ігри, що змінюють» також запрошує дітлахів Нікополя пройти майстер-класи зі столярної справи, та приєднатись до гуртка "Майстер – золоті руки".
Найважливіші завдання, яке ставить підприємство на 2021 рік – це відкриття інтернет-магазину зі своїми виробами, залучення клієнтів через різні види комунікацій та розширення кількості послуг.
Наприкінці третього року реалізації проєкту майстерня планує вийти на самоокупність.
Віримо, що завдяки проєкту, люди з інвалідністю отримують цікаву роботу, а усі охочі – якісні дерев’яні вироби ручної роботи, які принесуть у домівки затишок та та красу.

Джерело: VPLYV